E moshuara në Durrës step me përgjigjen e saj në një transmetim direkt

Ndaje

Një grua rreth 80 vjece është e lodhur duke pritur për ndihma në një qendër shpërndarjeje në Durrës.


Një gazetar i report tv i drejtohet asaj për ti marrë një vendim por përgjigja e saj lë pa fjalë.

-Gazetari: Tani po I drejtohem një të moshuare këtu. Zonjë mudn të na thoni se cfarë po prisni këtu

-E moshuara: Unë? Po pres të martohem!

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje