Kompania Gjikuria, 20 apartamente falas per te demtuarit nga termeti

Ndaje

Kompania “Gjikuria” deklaroi se do te perfshihet në ndërtimin e banesave të shembura nga tërmeti shkatërrues me magnitudë 6.4 që goditi vendin tonë më 26 Nëntor.

“Gjikuria” ka marrë përsipër për të ndërtuar 20 apartamente për banorët që janë prekur nga tërmeti i së martës.

“Kompania Gjikuria, në kuadër të solidaritetit pas dëmeve të tërmetit të 26 Nëntorit, merr përsipër ndërtimin e 20 apartamenteve me financimin e saj, për familjet më në nevoje”, njofton kjo kompani.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje