FOTO/”Sherri’ me Shkëlzenin u harrua, momenti kur Rezarta Shkurta përqafon Arminën

Ndaje

Një sherr virtual bëri bujë para disa kohësh, debat i cili përfshiu familjet Berisha dhe Hoxha.

Gjithçka nisi nga një postim i ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili shpërndau një foto në Facebook në të cilën shkruhej: “Për 20 kg kokainë bëri vetëm 3 vjet burg”, duke iu referuar Ermal Hoxhës. Më pas konflikti virtual ka vazhduar mes Rezartës dhe Shkëlzenit.

Por duket se kjo mëri mes të dyve nuk ka të bëjë fare me partneren e djalit të ish-kryeministrit.

Ashtu si shihet edhe nga disa foto te fundit, Armina Mevlani dhe Rezarta i kanë dhënë njëra-tjetrës një përqafim tejet miqësor. Dy vajzat janë takuar në premierën e filmit “Falco” dhe kane preferuar ti lene menjane hatermbetjet.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje