Zgjidhja e krizës, Meta pret në Presidencë Sali Berishën

Ndaje

Presidenti Ilir Meta ka marre ne dorë situaten emergjente shkaktuar nga kriza ne politike, ku me ndërhyrjet e tij ka ulur potencialet e thellimit të saj.

Mësohet se pas takimeve intensive te djeshme, Meta ka ndërmarrë takimin e radhes me ish-presidentin Sali Berisha.

Burime nga ky institucion thanë se Presidenti Meta takohet sot me ish-Presidentin Berisha në ora 12:00.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje