In memoriam/Basha: Sokol Olldashi do të ishte krenar për djalin e tij të madh Glauk

Sot bëhen 6 vjet, që politikës shqiptare i mungon një prej figurave me te vlerësuara për kontributet e ti, Sokol  Olldashi.

Miq, kolegë, të afèrm e kanë përkujtuar gjithmonë, ndërsa një dedikim dhe kujtim te veçantë i ka bere dhe kryedemokrati Lulzim Basha, i shoqëruar dhe nga djali i Sokolit, Glauk Olldashi.

Sokol Olldashi do të ishte krenar të shikonte se si djali i tij i madh, Glauku, po ecën ne gjurmët e tij. Jam i bindur se Glauku, të rinjtë demokratë dhe rinia shqiptare do ta përmbushin me sukses misionin e Shqipërisë si gjithë Europa. Na mungon Sokoli”.-shkruan Basha duke publikuar dhe foton me Glaukun.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje