“I sëmurë dhe në rrezik për jetën”, zbulohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit

Ndaje

Para disa kohësh, portalet shkruajtën lajme jo te mira për kengetarin e preferuar të muzikës tallava, Muharrem Ahmeti. Informacionet u konfimuan më pas nga miq të tij, të cilet zbuluan se ai ishte i sëmurë dhe vuante nga problemet me zemrën.

Pas kaq muajsh, ka lajme te reja lidhur me shendetin e tij, dhe jane po prapë miqtë që e zbulojnë.

Këngëtarja Alida Duka ka thyer heshtjen duke i treguar të gjithëve se Muharremi është kthyer në punë.

Me anë të disa postimeve në Instastory, ajo tregoi se këtë të premte do performojë së bashku me Muharremin në një klub nate në Manchester.

Kjo i zbuloi të gjitha rreth shëndetit të këngëtarit, i cili duket se është mirë dhe në gjendje për ti dhuruar atmosferë publikut shqiptar dhe jo vetëm.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje