FOTO/Alvinin tani mund ta ndjekë kushdo, babai i tij merr vendimin e radhës

Ndaje

Jeta për Alvinin ka ndryshuar kaq shumë sa dhe vetë vogëlushi e ka ndjerë këtë mrekulli që ndodhi ne jetën e tij.

I rikthyer pranë familijes dhe babait të tij, Alvini po shijon nje jete normale duke u gjendur pranë shumë momenteve dhe rrethanave të bukura.

Kete herë babai i tij, ka vendosur ta surprizojë, duke i hapur nje llogari në Instagram,aty ku gjithë ata dashamirës mund ta ndjekin. Emri i llogarise mban emrin e tij dhe të atit.

“Ja dhe instagrami jonë”, shkruan Afrimi, ndërsa ka publikuar disa foto të Alvinit, ku shfaqet mjaft i qeshur dhe i lumtur.

Ashtu si kemi raportuar, Alvini pritet t’i nenshtrohet disa operacioneve per te rikuperuar demtimet qe ka marre gjate nje shperthimi ne kamp, ku ka plagosur rende kemben.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje