Berisha, darkë me Gjeneralin amerikan dhe ish-ministrin Mustafaj

Ndaje

Ish Kryeministri Berisha postoi sot në faqen e tij foto nga një darkë me gjeneralin amerikan, ish keshilltar I sigurisë kombëtare të SHBA-së. Daraka është mbajtur në Tiranë. Bashkë me Berishën në darkë ishte ftuar edhe ish ministry I Jashtëm 2005-2008, Besnik Mustafaj dhe kreu I PR, Fatmir Mediu.

Fotografia e Sali Berisha

Postimi i Berishës:

Darke me miq te shquar! Ish Keshilltari i Sigurise Kombetare te SHBA gjenerali James Jones, mik i shquar i Shqiperise dhe kombit shqiptar, John Lord zv/president i Jones Group dhe kryetari i Partise Republikane Fatmir Mehdiu e ish iministri i Jashtem, shkrimtari Besnik Mustafaj.

Gjate darkes, ne nje atmosfere te hapur miqesore u shkembyen mendime per çeshtje te sigurise dhe ciber sigurise rajonale dhe globale. sb

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje