Pranë Kim Kardashian, grimieri shqiptar Mario Dedivanoviç flet hapur: Jam homoseksual

Ndaje

Grimieri shqiptar, Mario Dedivanoviç e ka deklaruar publikisht se është homoseksual. Make-up artisti i shoqëruar  nga Kim Kardashian, beri deklaratat kur mori çmimin “American Influencer Award”.

I përlotur ai ka thënë se homoseksualët janë njëlloj si të gjithë të tjerët dhe se kanë dëshirë për tu dashur.

Sot, për herë të parë, qëndroj me shumë krenari si 37-vjeçar gay! Dhe në fund të ditës, ndihem i lumtur sepse jam unë. Babi, edhe një gjë tjetër… Të dua po aq shumë sa mamin. Faleminderit të gjithëve”, u shpreh Mario.

Ajo tregoi se në Shqipëri për shkak të mentalitetit ishte e vështirë që të pranohej orientimi i tij seksual, por edhe pse iu kërkua që të hiqte dorë, nuk e bëri.

Historia e tij filloi kur motra e tij në moshën 17-vjeçare i gjeti një çantë me tualete dhe mendonte se Maroi i shiste.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje