Horoskopi, 20 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi
Ambient mjaft i ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me afër se kurrë me partnerin tuaj dhe do kuptoheni edhe pa folur. Për beqaret klima do jete e kontrastuar kështu qe me mire te qëndrojnë edhe sot ashtu si janë. Dite me vone situata do ndryshoje. Ne planin financiar nuk do keni aspak vështirësi, megjithatë nuk duhet as te prisni qe te pasuroheni menjëherë.

Demi
Ne jetën tuaj ne çift është partneri qe si gjithmonë do beje komplimente dhe do mundohet te ruaje një klime sa me te ngrohte. Ju nga ana juaj mundohuni te paktën te shprehni ato qe ndjeni. Beqaret do kenë fat sot dhe do e gjejnë personin me te përshtatshëm. Ne planin financiar do jeni mjaft te organizuar dhe do e dini mire sa shpenzime te kryeni.

Binjaket
Çdo gjë do shkoje me se miri sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni asnjë debat apo mosmarrëveshje me personin qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë sepse gjerat me ngut asnjëherë nuk dalin për mire. Ne planin financiar duhet te bëni çmos qe ta ekuilibroni sa me shpejt situatën sepse po kaloi koha gjerat mund te ndërlikohen.

Gaforrja
Saturni do ndikojnë negativisht tek jeta e çifteve. Nuk do kaloni shume kohe me partnerin dhe here pas here do ndiheni te vetmuar. Për beqaret do ndodhin gjera te papritura sot dhe rrjedha e jetës do ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Financat do përmirësohen si me magji fale një ndihme goxha te madhe qe do iu japin te afërmit.

Luani
Lidhja juaj do marre bekimin e yjeve gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Zënkat nuk do jete aspak pjese jetës suaj. Beqaret do kenë disa takime dhe do marrin propozime interesante. Shfrytëzojini sepse jo gjithmonë mund te ketë raste te tilla. financat fatmirësisht do mbeten ne një gjendje te qëndrueshme dhe jo problematike.

Virgjeresha
Çiftet qe kane pak kohe qe janë lidhur mund te kalojnë ndonjë krize te vështirë gjate kësaj dite. Mos u nxitoni te thoni fjalën e fundit qe ne fillim. Ata qe kane një lidhje afatgjate dhe te forte nuk do kenë probleme. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa surpriza. Ne planin financiar do keni shume besim tek vetja dhe do e dini mire sa shpenzime te kryeni.

Peshorja
Te dashuruarit do kujdesen për çdo detaj gjate kësaj dite ne mënyrë qe jeta e tyre te jete sa me e bukur. Beqaret me shume gjase do bien ne dashuri me një person humoristik dhe mjaft te këndshëm. Gjithçka mund te ndryshoje për ta. Te ardhurat do kenë pakësime sepse do iu duhet me patjetër te kryeni disa shpenzime te domosdoshme.

Akrepi
Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do iu duket vetja sikur jeni ne ëndërr pranë atij qe doni. Beqaret do refuzojnë disa persona qe edhe pse ne dukje nuk duken interesante janë te veçante dhe mund t’i bëjnë te ndihen mire. Ky do jete një gabim. Financat do jene te mira. Është koha e duhur për te kryer investimet e menduara.

Shigjetari
Ne përgjithësi jeta ne çift do vije duke u përmirësuar sot, megjithatë mund te ketë edhe nga ata qe do i vazhdojnë debatet dhe mosmarrëveshjet. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare dhe pa asnjë te ardhmen. Ne planin financiar do jeni shume te zotet dhe do arrini t’i menaxhoni si duhet te ardhurat. Edhe do shpenzoni dhe gjendja do mbetet e mire.

Bricjapi
Mos ëndërroni me shume sesa duhet sot ne jetën tuaj ne çift sepse realiteti mund te jete i hidhur dhe mund te zhgënjeheni tej mase. Beqaret do jene ambicioze dhe nuk do kënaqen me takimet qe do realizojnë. Ky do jete një gabim i rende. Financat do kenë përmirësime te vogla, por qe mund t’iu ndihmojnë te zgjidhni disa halle te hershme.

Ujori
Dite jo shume e mire kjo si për çiftet ashtu edhe për beqaret. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar dhe nuk do përjetoni asnjë emocion pozitiv. Ata qe janë ende vetëm me mire te gjejnë një mënyrë për t’u argëtuar dhe për te mos e mbajtur mendjen tek krijimi i një lidhjeje. Nëse doni t’i stabilizoni financat duhet t’i dëgjoni këshillat e me te mëdhenjve.

Peshqit
Merkuri do e favorizoje mjaft sot jetën tuaj ne çift dhe pasioni do jete akoma me i zjarrte se me pare. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Beqaret me ne fund do kenë edhe dashuri me shikim te pare. Gjithçka do jete edhe me e bukur për ta. Me financat gjerat do ecin si duhet. Nuk do ketë aspak vështirësi edhe për te kryer disa investime.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje