FOTO/Humbi portofolin në Prishtinë, tifozi anglez nuk harron të thotë dy fjalë për Kosovën

Ndaje

Një gjest i mirë nga një kosovar është përshëndetur nga një anglez, i cili rezultoi te ishte në Kosovë gjatë ndeshjes së dy ekipeve dy ditë më parë.

Steven Bruce gjatë periudhës që qëndroi në Prishtinë tregon se i kishte humbur kuleta ku mbante 600 euro në një nga ambientet e kryeqytetit kosovar.

Bruce ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter se një qytetar i Kosovës e kishte marrë kuletën dhe menjëherë ia dorëzoi tifozit ishullor.

“Më ra kuleta në rrugën kryesore në Prishtinë. Një djalosh hyn në lokal dhe ma ktheu, pa më marrë asgjë. Sinqerisht, Kosova është e madhe”, shkroi Bruce në llogarinë e tij.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje