FOTO/”Tifozët me bluza të lagura panë ekipin të humbiste”, videoja e gafës në stadium bëhet virale në mediat e huaja

Ndaje

Një prej mediave me te ndjekura lidhur me sportin në botë, Daily Star, ka raportuar momentin e sikletshëm kur tifozët u lagën me ujë, teksa punonjësve iu doli situata nga duart, momentin të cilin dhe DRONI.al e raportoi eksluzivisht.

Daily Star në Angli shkruan se tifozët mendonin se do binte shi, por nuk e dinin se do përballeshin me një dush të ftohtë pasi spërkatësit e stadiumit pësuan defekt.

Gazeta citon kreun e FSHF, Armand Duka, që deklaroi se gjithçka do jetë gati përpara ndeshjes.

“Ec e thuaja këtë tifozëve që u detyruan të shohin ekipin e tyre duke humbur me kampionët e botës, teksa mbanin veshur xhinse dhe bluze të lagura,” shkruan gazeta.

//DRONI.al//

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje