E rëndë, vetëvritet me armën e gjahut 67-vjeçari në Mallakastër

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mallakastër në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se një 67-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në fshatin Panahor të Mallakastrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 5:20 të mëngjesit ndërsa viktima është 67-vjeçari Hyqmet Hadëraj.

Informacion paraprak.
Sot rreth orës 05:20, në fshatin Panahor, Mallakastër, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armën e tij të gjahut shtetasi H.H, 67 vjeç.

Arma me të cilën viktima ka vrarë veten ishte me leje në emër të viktimës. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje