EMRI/Aksident në Elbasan, 20-vjeçarja në gjendje të rëndë

Ndaje
Foto Ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një tjetër aksidenti që ka ndodhur në zonën e Krastës në Elbasan.

Sipas policisë, 24 vjeçari E.M nga Yzberishti ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga. Burimet  bënë me dije se të plagosur kanë mbetur shoferi si dhe një 20-vjeçare, e cila ishte pasagjere në mjet.

“Për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeria Elda Samurri , 20 vjeçe, banuese në Elbasan,  e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe eshte ne gjendje te rende”, sqaron policia.

Policia arrestoi 24-vjeçarin, ndërsa materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprën penale, “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje