FOTO/Fqinjët tregojnë se panë reagimin e Kejvinës pas arrestimit të Rrajës: Ia hodhi rrobat në plehra

Ndaje

Detajet që zbulohen dita ditës lidhur me Redjan Rrajën, vijojnë të mbeten epiqendra e mediave, kjo dhe pas zbulimit se ai pretendohet se ka lidhje me modelen Kejvina Kthella.

Modelja nuk ka folur asgjë konkrete lidhur me keto pretendime, por ajo që dihet është se modelja është pyetur perreth 10 orë në Prokurori, pas mesazheve të shkëmbyera me Redjan Rrajën.

Ende në kuadrin e informacioneve jo zyrtare, “JOQ” ka publikuar disa mesazhe të disa qytetarëve, të cilët pretendojnë se janë fqinjë me Kejvinën. Ata thonë se kanë parë se si e ka përjetuar ajo arrestimin e Redjan Rrajës.

Në një nga mesazhet shkruhet se Kejvina ka marrë të gjitha rrobat dhe sendet e 34-vjeçarit dhe i ka hedhur në plehra.

“Kjo zoga jetonte me atë tipin. I kemi komshinj dhe pas kësaj që ndodhi, ka nxjerrë të gjitha rrobat e tij në rrugë, çdo gjë të tijën në plehra. Mesa duket ,nuk i hyn më në punë tani dhe zbrazi shtëpinë për sponsorin e radhës.”

 

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje