FOTO/Kjo është shqiptarja që puthet për një foto në Instagram

Ndaje

Aspak e zakontë të dëgjosh histori si e shqiptares nga  Kosova, Kristiana Kuqi.

Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale për faktin se ka realizuar foto në monumentet më të famshme në botë duke u puthur me të huaj të rastësishëm, shkruan DailyMail.

Kuqi thotë se i ka kërkuar një personi të rastit “që ta puthte në Kullën Eiffel, në mënyrë që të mund të pretendonte se kaloi një kohë romantike në Paris”.

Ajo jeton në Amerikë, por i do shume udhetimet dhe veprimi i saj e ka një mesazh.  Sipas shqiptares, nuk duhet te udhetoni vetem me mashkullin e zemres, por e rendesishme eshte qe ne çdo udhëtim të ketë nga një mashkull.

Që nga postimi i fotografive në internet, ato janë rikthyer në më shumë se 60.000 herë, me njerëz që lavdërojnë guximin e saj dhe disa madje pranuan të bëjnë të njëjtën gjë.

“E dua këtë”, një përdorues i Twitter ka shkruar. “Kjo është një kthesë e madhe”, ka thënë një tjetër. “Qëllimi nuk është të udhëtoni botën me njeriun tuaj, por të keni një burrë në çdo pjesë të botës ku udhëtoni”, shtoi një i trete.

//DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje