EMRI/Shpërthimi në Dibër, një i plagosur dërgohet në spital

Ndaje
Ne foto banesa e Gazmirit dhe djali i tij i vrare nje vit me pare

Një i ri ka mbetur i plagosur nga shpërthimi me tritol në Dibër. Mësohet se ai është Ismail Kosiqi, 27 vjeç. Mësohet se i plagosuri është dërguar në spitalin e Dibrës.

Më herët nga informacionet paraprake, raportohej se shpërthimi ndodhi në banesën e  Gazmir Kosiqit.

Mësohet se para një viti Gazmir Kosiçit i kanë vrarë djalin Elsi Kosiqi,  në oborrin e shtëpisë së tij në Maqellarë.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje