“Më vjen keq për Bushatin që ngre zërin, të ruhet” Maliqi akuza dhe për Ramën

Ndaje

Lefter Maliqi ka dhënë një këshillë për kolegun e tij deputet Ditmir Bushati që të bëjë kujdes me qëndrimet e tij kundër kryeministrit.

Deputeti në një dalje për mediat nga Kryesia e Kuvendit la të kuptohet se edhe ai vetë është paralajmëruar nga Rama.

Maliqi: Mua nuk më dhimbset mandati i deputetit, nuk më dhimbset jeta ime, nuk pyes për kërcënimet e këtij mafiozi që lëviz me gisht, me kokë si mafioz edhe atje në Parlament. Prandaj e kanë frikë deputetët. Më vjen keq dhe për Bushatin, ngre zërin, nuk dihet edhe duhet të ruhet. Ashtu siç më paralajmëroi mua, duhet të ruhet se ky mafioz e shkatërroi Shqipërinë.

Kujtojmë se Bushati se fundmi, doli kunder propozimit të Taulant Ballës, duke propozuar amendimet e tij lidhur me rezoluten per nderhyrjet e jashtem.

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje