VIDEO/Kryeministri prish “surprizën”, zbulon si duket stadiumi me punimet drejt fundit

Ndaje

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e kësaj të mërkure ka publikuar një video me pamjet e stadiumit të ri kombëtar, “Arena Kombëtare” në kryeqytet.

Shumë prej nesh, do të kenë mundësi ta shohin stadiumin në ndeshjen me Francën, në 17 Nentor, por kryeministri e ka prishuar “surprizën” që kaq herët.

Në videon e publikuar nga kryeministri Rama, shikohet që punimet e Stadiumit janë drejt fundit, teksa pritet që të dielën të zhvillohet ndeshja testuese mes Vllaznia-Poloni për femra.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2177179485920891/?t=0

//DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje