Parashikimi i Manjanit: Me aq sa u grabit te posta në Krujë, i bie do ketë zgjedhje post “kajmak” në Vorë

Ish-ministri Ylli Manjani ka bërë një parashikim, teksa ndalet tek grabitja që iu bë postës në Krujè. 

Sipas Manjanit, së shpejti do të kemi zgjedhje të tjera,duke iu referuar këtu përvojës me vjedhjen e sasive të mëdha të parave.

Përvoja e viteve të fundit na mëson se kur fillojnë grabitjet e parave ka zgjedhje. Me aq sa grabitën dje të posta e Krujës, i bie që do ketë zgjedhje post “kajmak” në Vorë. Sa më e madhe shuma e grabitur aq më të mëdha zgjedhjet… Për zgjedhjet politike grabitet më shumë, sigurisht”,-shkruan Manjani.

Kujtojmë se nga posta u vodh fondi për pensionistët, i cili arrinte vlerën e rreth 11 mln lekëve.

KB/DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje