FOTO/”Nuk e meriton famën”, Samanta Karavella sulmon ashpër Young Zerkën dhe Ronela Hajatin

Ndaje

Edhe pse në kuadrin e lojës, kengetares Samanta Karavellës nuk i ka pëlqyer aspak sjellja e kolegut të saj.

Gjatë lojës në ‘Shiko kush luan’ Young Zerka zgjodhi Samantën si personazhin që nuk meriton famën. Mirëpo duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer këngëtares, e cila ka shpërthyer në Instastory me disa fjalë që prekin edhe Ronela Hajatin, e cila përflitet të jetë e dashura e Young Zerka.

‘O Koçi nuk të shkojnë armët ty. Karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia’, shkruan Samanta në foton ku këngëtari shfaqet gjatë goditjes së fotos.

Eh pra, pas një buri (pa rr) të suksesshëm fshihet një grua si e jotja’, shkruan ajo në foton ku duket se i drejtohet Ronelës.

Kujtojmë se vite më parë Samanta dhe Ronela kanë qenë shoqe të ngushta, por tashmë nuk flasin më.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje