LAJM I FUNDIT/Zbardhen fjalët e para nga dëshmia e prokurorit, konfirmon drekën

Ndaje

Zbardhet dëshmia para efektivëve të policisë e prokurorit Arjan Ndoja.

Nga spitali ku ndodhet i plagosur, ai është shprehur ne deshmine e pare pas atentatit ne autostrade se pak para se ti benin prite, ka qene duke drekuar.

Kam qenë duke drekuar në një restorant. Erdhi Muharremi dhe një tjetër e u ulën. Më pas u nisëm drejt Tiranës”.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje