LAJM I FUNDIT/Kapen 105 kg kokainë në Greqi, 2 shqiptarë në pranga

Ndaje

Policia greke ka sekuestruar 105 kg kokainë, ndërsa për këtë ka arrestuar dy shtetas shqiptarë dhe një kroat.

Mediat e Athinës raportojnë se janë sekuestruar 105 kilogramë kokainë dhe rreth 500.000-600.00 Euro. Autoritetet greke kanë publikuar edhe pamje të aksionit policor në një apartament në Athinë ku u gjet e fshehur kokaina.

Në këtë rrjet të trafikut të drogës janë të përfshirë shqiptarë dhe kroatë, shkruajnë mediat greke.

vijon…

//DRONI.al//

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje