Konflikt me Ben Blushin, largohet nga Top Channel dhe moderatori i njohur

Ndaje

Një tjetër largim nga ekrani i Top- Channel, i një prej figurave me te spikatura për këto 2 vite. Bëhet fjalë për Florian Agalliun, i cili  ka ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar që në janar nuk do ta shohim më në Top Channel.

Gjithashtu është bërë e ditur se bashkë me Florianin do të largohet dhe bashkëshortja e tij Rensia Shabani e cila është dhe autorja e porgramit.

Sërish ‘RevistaWho’ ka zbuluar se shkak për largimin  Florianit nga ky televizor është bërë konflikti i tij me drejtorin e përgjithshëm të Top Channel Ben Blushi.

Flori me bashkeshorten

//DRONI.al//

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje