Albin Kurti, takim me Vjosa Osmanin: Kosova do të dalë nga kriza

Ndaje

Albin Kurti është takuar këtë pasdite me Vjosa Osmanin për të diskutuar në lidhje me qeverinë e re LDK-VV.

Sipas një postimi nga Kurti duke se takimi ka shkuar mirë.

“Bashkë me Vjosën biseduam sot për përgatitjet për qeverisjen e re dhe sfidat që na presin. Kosova do të dalë nga kriza dhe do të përparojë. Bashkëpunimi ynë është përkushtimi ynë. Qëllimet e mira dhe punët e mbara janë përgjegjësi e jona ndaj qytetarëve të Republikës dhe institucioneve të shtetit”, shkruan Kurti.

Bashkë me Vjosën biseduam sot për përgatitjet për qeverisjen e re dhe sfidat që na presin. Kosova do të dalë nga kriza…

Publiée par Albin Kurti sur Mercredi 30 octobre 2019

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje