VIDEO/Aksion i gjerë tek Dogana e Tiranës, kontrolle të befasishme nga efektivët e policisë

Policia ka filluar një aksion të beftë dhe tek Dogana e Tiranës. Sipas të dhënave të para mësohet se një numër i madh forcash policie kanë zbarkuar në zonën afër Doganës duke kryer kontrolle të imtësishme.

Ky aksion i ngjason atij të para disa ditëve të mëparshme në portin e  Durrësit. Ende nuk dihet nëse policia ka patur informacione për ndonjë ngarkesë apo e gjitha ka qënë nje kontroll i befasishëm.

Pritet një njoftim zyrtar nga forcat e policisë, për të konfirmuar ate që DRONI.al ka arritur ta sigurojë përmes pamjeve të para gjatë zbarkimit në Doganë të uniformave blu.

vijon..

//DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje