FOTO/ Lulzim Basha takon Albin Kurtin, tre orë në drekë, ja për çfarë diskutuan

Ndaje

Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe kreui i Vetëvendosjes njëkohësisht kandidati për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti kanë drekuar sebashku sot për të biseduar mbi atë se cilat janë sfidat e Kosovës pas zhvillimit të zgjedhjeve ku tashmë ish opozita është mazhorance.

Pas takimit me Ramën, me ish liderin demokrat Sali Berisha, me Presidentin Ilir Meta, Kurti ka kaluar rreth tre orë në një drekë, i ftuar nga shefi opozitës Basha.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje