FOTO/Modelja pendohet për silikonin në të pasmet, tani që do ta heqë ka një problem të madh

Ndaje

Një modele 20-vjeçare është penduar për silikonin në të pasmet e saj dhe pse ka qene shume e vogel kur ka bërë ndërhyrjen.

Sophie Elise, blogerja norvegjeze, tregoi se në klinikën ku beri nderhyrjen në Turqi, nuk i kishin kërkuar shumë lekë.

Sinqerisht, ishte më e lirë seç duhej të ishte. Duhej të kishte më shumë kosto”, tha Sophie për Radio 1 Neë+sbeat.

Modelja ndryshoi mendje kur njerëzit menduan se dukej e panatyrshme, se të pasmet e saj nuk përputheshin me pjesën tjetër të trupit të saj.

“Gjithçka ishte e nxituar. Dhe mund të them tani se nuk ishte menduar plotësisht”, – tha ajo e cila më pas mori vendimin për t’i hequr silikonet. Por ka një ndërlikim. Unë nuk mund ta heq plotësisht silikonin. Unë duhet ta zëvendësoj atë me silikon më të vogël”, – thotë ajo. Mesa duket procedura mund edhe t’i rrezikojë jetën dhe Sophie është bërë shumë pishman.

K.B/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje