Kur do largohesh nga politika, Berisha kthen përgjigjen e prerë

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të jetë pjesë aktive e politikes, teksa dominon mbi të tjerët me reagimet, denoncimet madje ka qene prezent dhe në protestat e zhvilluara nga opozita.

I ftuar në RTV Ora, ish-kryeministri  eshte pyetur edhe nëse e ka menduar largimin nga politika këto kohë, kur sapo i ka mbushur dhe 75 vite para pak ditësh.

“Një orë para se i Plotëfuqishmi të më marrë frymën e fundit”, iu përgjigj Berisha pyetjes direkte për largimin, duke lënë të nënkuptohet se tërheqja nga politika nuk është fare në planet e tij.

K.B/DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje