Zgjat 5 minuta mbledhja e KLP-së, Gent Ibrahimi del i pari, zbulohet shkaku

Ndaje

Me një “ngërç” është shoqëruar mbledhja e sotme e Keshillit të Lartë të Prokurorisë, gjë e cila solli që mbledhja të zgjaste vetëm 5 minuta. Shkak për dështimin e mbledhjes u bë një prej anëtareve.

Besnik Cani ka kërkuar shtyrjen e seancës në mbledhjen e KLP duke deklaruar se nuk është njohur me materialet. Cani ka pretenduar se materialet i kanë mbërritur jashtë orarit zyrtar.

I pari që ka takimin ishte kryetari Gent Ibrahimi, ndërsa mbledhja është shtyrë për një ditë tjetër.

K.B/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje