Shkozë, zjarri përfshin një kat në pallatin e banesave sociale

Ndaje
Foto Ilustruese

Një zjarr ka përfshirë katin e fundit të një pallati 5-katësh në banesat sociale, në Shkozë.

Nga të dhënat e para mësohet se nuk ka persona të lënduar. Dyshohet se shkak i zjarrit ëhstë bërë një shëkndijë elektrike, por priten konkluzionet zyrtare.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe janë duke punuar për shuarjen e flakëve.

vijon…

K.B/DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje