VIDEO/“Nuk keni nevojë të paguani dikë”, Ambasada Amerikane këshillon aplikantët e lotarisë

0Shares
0

Vazhdojnë aplikimet për llotarinë amerikane, të cilat do të jenë të hapura deri në Nëntor. Ambasada u është përgjjigjur vazhdimisht interesit të qytetarëve dhe ndaj këtij rasti, ka ndjerë si detyrim të japë këshilla.

Ppërmes një statusi në facebook, Ambasada Amerikane shkruan se askush nuk duhet të paguajë dikë për të kryer regjistrimin për lotarinë DV-2020.

“Ju nuk keni nevojë të paguani dikë që t’ju kryejë regjistrimin për lotarinë. Bëhuni eksperti i vetes tuaj këtë vit duke parë videon ilustruese këtu”, shkruhet në postimin e ambasadës, bashkëngjitur videos udhëzuese se si mund të regjistrohesh në lotari.

K/B/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje