Ndodh në Shqipëri, në aeroportin e Rinasit ‘harrojnë’ të marrin pasagjerët nga pista

Ndaje
Që në aeroportin e Rinasit jemi mësuar të shohim edhe skena më të rënda si ajo e grabitjes me armë, kjo është e vërtetë, por edhe pamje si kjo e sotmja ku pasagjerët harrohen në pistë, sërish për shumëkënd është e pazakontë.Pasagjerët e një linje që vinte nga Italia kanë qëndruar në pistë sapo kanë zbritur shkallët e avionit për minuta të tëra, sepse administrata e Aeroportit nuk kishte dërguar autobusët që transporton pasagjerët në terminal.

Në një moment, atyre që me sa duket e kishin për herë të parë këtë situatë të pazakontë, u detyruan ta marrin lehtë duke nxjerrë celularët dhe duke bërë foto e video. /tvklan.al

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje