FOTO/Arsyeja lidhet me të dashurin e ri? Ja vendimi i fundit i Dua Lipas që i mërziti fansat

Ndaje

Dua Lipa ka vendosur të “zhduket” nga rrjetet sociale.  Të gjithë ishim mësuar të ndiqnim kengetaren shqiptare nga Instagrami i saj, ku ajo ishte tejet aktive dhe fatmiresisht mesonim rreth të rejave të saj në muzikë dhe jo vetëm.

Së fundmi, ne nje kerkim të thjeshtë në Instagram, ne zbuluam se Dua nuk rezulton me në Instagram dhe llogaria e saj ka kaluar në pasivitet të përkohshëm.

Nuk dihet se cila eshte arsyeja e këtij largimi të befasishëm, por me siguri Dua do të njoftojë në vijim për këtë gjë.

Ajo qe ne mund të themi eshte se arsyeja mund të lidhet me lidhjen e saj të re, me vëllain e modeleve te njohura Bella Hadid dhe Gigi Hadid.

Ndoshta Dua ka vendosur të shijojë marrëdhënien e re dhe per kete gje kerkon privatesi dhe shkeputje nga jeta e Instagramit./Droni.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje