FOTO/Nuk durojnë dot më, Romeo dhe Jonida publikojnë foton e parë si çift

Ndaje

Eshtë hedhur fotoja e parë zyrtare mes të dyve, që i vë pikën i-së, duke na siguruar se ata janë bashkë. Prej disa kohësh përflitet se Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë në një lidhje dashuri së bashku. Ata as nuk e kanë pohuar ndonjëherë që janë bashkë por edhe as nuk e kanë mohuar dashurinë mes tyre.

Foton e parë zyrtare si çift e ka publikuar Romeo, i cili e shikon plot dashuri Jonidën, po ashtu siç e shikon edhe ajo. “Mision i mundur 9”,-shkruan Romeo në krah të fotos dhe Jonida vendos disa zemra.

Pikërisht me foton e sapohedhur ne rrjetet sociale, çifti i showbizz-it treguan se lidhja vazhdon dhe është me mirë se kurrë. Kujtojme këtu se Jonida Maliqi ka një fëmijë dhe u nda nga ish-bashkëshorti pas 17 vitesh martesë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje