FOTO/Bashkëshortja e Gaz Pajës feston ditëlindjen, dalin pamjet e para me barkun e rrumbullakosur

Ndaje

Ajo ka disa vite diferencë me aktorin Gaz Paja, por dashuria triumfoi dhe sot ata janë burrë e grua. Ira Seferi eshte ne një pritje të ëmbël, fakt që e bënë të ditur disa ditë pas dasmës madhështore në Qershor.

Nje tjeter festë èshtë bërë se fundmi, pasi Ira ka festuar 25-vjetorin e saj, duke organizuar një event jo të zakonshëm.

Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Ira ka preferuar që tema e ditëlindjes së saj të kishte në qendër të organizimit idenë e ardhjes së një bebeje, djalë.

Dekori dominohej nga ngjyra bojëqielli. Ira dukej më e bukur se kurrë me barkun e rrumbullakosur.Veç mikeshave të saj nuk mund të mungonte në këtë 25 vjetor dhe partneri i saj, Gazi megjithëse Ira preferoi t’i kishte me rezervë fotot e publikuara me parterin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje