LAJM I FUNDIT/Java vendimtare, Basha: Rruga që ka zgjedhur Rama, e gabuar. Propozimi ynë mbetet ende mbi tryezë

Ndaje

Kryetari i PD Lulzim Basha e ka bërë edhe një herë të qartë qendrimin e tij.

Ai u shpreh se opozita është e gatshme të kontribuojë për tejkalimin e krizës që ka kapluar vendin, por sic tha ai sot para gazetarëve, është kryeministri Rama ai që ka zgjedhur rrugën e gabuar edhe në këtë javë të fundit që ka mbetur vendimtare para vendimit të BE për negociatat e vendit.

Vijon….

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/2391081807773355/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje