FOTO/I vihet flaka pasi i çmontuan pjesët, policia: Makina në Durrës në pronësi të një gruaje

Ndaje

Një automjet tip Renault me targa AA 832 OO është djegur në mesnatë, në afërsi të stadiumit Niko Dovana, ne Durres.

Mendohet se autorët kanë thyer me mjete të forta xhamat e makinës, kanë çmontuar paketën, kroskotën dhe kasetofonin, dhe më pas i kanë vënë zjarrin.

Policia beri me dije se mjeti eshte ne pronesi te nje shtetaseje banuese ne Shijak.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.10.2019, rreth mesnatës, në lagjen Nr.18, Durrës është djegur pjesërisht mjeti i parkuar, tip ” Renault Megana” në pronësi të shtetases R.Gj., banuese në Shijak.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje