“…Duket se askush nuk do të punojë më me qeverisjen e Edi Ramës”

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas dorëheqjes së dhënë nga dy drejtues të Kadastrës Vlorë, Krenar Xhemali dhe Elona Hodaj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Berisha shprehet se arsyeja e këtyre dorëheqjeve është se personat e sipërpërmendur, “refuzojnë të firmosin grabitjen e pronave në bregdet nga klani mafioz i peshkaqenëve të Ramës”.

“…duket se askush nuk do të punojë më me qeverisjen e Edi Ramës.”, përfundon shkrimin e tij ish-kryeministri.

Postimi i plotë i Berishës:

Refuzojne te firmoson grabitjen e pronave ne bregdet nga klani mafioz i peshkaqeneve Rama!
Miq, ne harkun kohor nje mujor kane dhene doreheqjen dy pale dretjues te Kadastres se Vlores.
Keshtu dje Elona Hodaj mësohet se ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtores pas emërimit në datën 19 shtator.
Largimin e saj e ka pasuar edhe zv/drejtori Krenar Xhemali. Këto janë dorëheqjet e treta në këtë drejtori dhe duket se askush nuk do të punojë më me qeverisjen e Edi Ramës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje