VIDEO/Pamje që po bëjnë xhiron e botës, shihni arratisjen spektakolare të politikanes nga burgu

Ndaje

Një politikane e njohur në Kolumbi ka bere një arratisje spektakolare, e cila ka rrëmbyer vëmendjen e mediave të huaja. Bëhet fjalë për Aida Merlanon, e cila u dënua me burgim për blerje votash.

Ngjarja në fjalë ndodhi të mërkurën, kur Merlano-ja po kryente një kontroll te stomatologu. E burgosura 43-vjeçare ia doli të zbriste nga godina me litar dhe më pas të largohej me një motoçikletë, çka lë të kuptohet se plani ishte i mirëmenduar.

Për kapjen e saj ose dhënien e informacioneve mbi vendndodhjen e të arratisurës është vënë në dispozicion një shpërblim prej 50 milionë pesos.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje