Sërish Tirana pa drita, zonat dhe oraret me ndërprerje të energjisë

Ndaje

Në një njoftim OSHEE informon qytetarët se sot edhe nesër do të ketë sërish ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Kjo nuk eshte hera e pare qe ne Tirane nderpritet energjia elektrike dhe OSHEE mjaftohet vetem me arsyetimin e defekteve apo rregullimit të linjave.

Njoftimi:

Sot me datë 4 tetor do të ndërpritet energjia elektrike në këto zona sipas këtyre orareve:

09:00-15:00
rruga “Sadik Petrela”, rruga “Kristo Dako”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Arkitekt Sinani”, rruga “Besim Daja”, rruga “Ibrahim Buzhiqi”

14:00-16:00
rruga “Naim Frashëri”, rruga “Vëllezërit Manasterli”  

12:00-14:00
rruga “Halim Xhelo” pjesërisht, pranë Bllokut të Ambasadave

Nesër më 5 tetor do të ndërpritet energjia elektrike në këto zona sipas këtyre orareve:

09:00- 15:00
rruga “Mine Peza”, rruga “Fortuzi”

12:00 -15:00
rruga e Kavajës pjeserisht, rruga “Shyqyri Bërxolli” pjesërisht, tek Ministria e Emigracionit

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje