Lotaria Amerikane, këshilla e parë nga Ambasada: Ku të lexoni udhëzimet e këtij viti

0Shares
0

Ka disa ndryshime dhe risi në formularin e aplikimit për lotarinë amerikane. Ndaj Ambasada Amerikane ne mesazhin e sotëm, kërkon të vejë theksin sërish tek udhëzimet për të mos u ngatërruar apo humbur diçka.

“Regjistrimet për Programin e Lotarisë DV-2021 do të jenë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 18:00! Vazhdoni të na ndiqni në Facebook për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj. Këshilla ime e parë është që të hapni faqen tonë të internetit dhe të lexoni udhëzimet e këtij viti. Ato janë të përkthyera në shqip! Këtu mund t’i gjeni udhëzimet: https://bit.ly/2l7myjg #pyetanen,-njofton ne faqen e saj ne facebook Ambasada Amerikane.

https://www.facebook.com/usembassytirana/posts/10156704182395838

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje