Nesër Tirana pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia

Ndaje

OSHEE njofton se nesër më datë 2 tetor do te këte ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, ndërprerja vjen për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Stakime të energjisë do të ketë në disa rrugë kryesore në Tiranë si “Pjetër Bogdani”, rruga “Vaso Pasha”, rruga “Pjetër Bogdani”, rruga “Jordan Misja” etj.

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë/ Stakim i datës 2 Tetor

11:00- 13:00

rruga “Pjeter Bogdani”, rruga “Vaso Pasha”

14:00 -15:00

rruga “Petro Nini Luarasi”  tek Shkolla e Baletit.

9:00-15:00

rruga “Jordan Misja”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje