FOTO/Dalin pamjet ku u aksidentuan 4 të rinj, makina përfundon në kanalin me ujë

Nuk ka ditë që në vendin tonë mos të ketë aksidente, që ndonjëherë fatkeqësisht shoqërohen me viktima. Një aksident, ne dukje i frikshëm, por pa pasoja të rënda ka ndodhur në Laç.

Një automjet ka dale nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Katër të rinjtë që udhëtonin më një mjet “Tip Benz” janë aksidentuar pranë kryqëzimit të Patokut ne Kurbin. Dy nga te rinjtë qe ishin ne mjet kanë marrë plagë të lehta dhe janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit.

Sipas policisë shkak i aksidentit është nderprerja e rrugës nga një mjet tjetër, ndërsa priten të kryhen veprimet nga ekspertët e policisë së Kurbinit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje