VIDEO/Tirana mes ujit, ish-deputeti nxjerr pamjet nga shtëpitë e përmbytura: Për faj të pusetave të Lalit

Kanë mjaftuar disa orë shi që Tirana të gdhihet e përmbytur dhe mes ujit. Pamjet e fundit të zonave të përmbytura  janë publikuar në rrjetet sociale nga ish deputeti Klevis Balliu i cili ndër të tjera shkruan:

JA SI U ZGJUAN QYTETARËT SOT

Përmbyten shtëpitë e qytetarëve, rrugët e Tiranës dhe kjo për faj të pusetave të bllokuara të Lali vemjes. Gjithë kjo situatë ndodh prej vjedhjes së bandës në pushtet.
Asgjë nuk bëtë për shtëpitë e shembura në Korçë nga tërmeti.

Paratë e qytetarëve bëhen çanta për Elisën, apartamentë për Lali €rin dhe chartera për Edvinin.Shqiptarët po jetojnë me tërmet çdo ditë. E ky është tërmeti i vjedhjes dhe drogës i Edvin Veliajt.

Publiée par Klevis Balliu sur Mardi 24 septembre 2019

Publiée par Klevis Balliu sur Mardi 24 septembre 2019

Publiée par Klevis Balliu sur Mardi 24 septembre 2019

https://www.facebook.com/klevis.balliu.1/videos/2687782204616093/?t=1

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje