Spiropali pranon se është në pritje të ëmbël, ja kur vjen në jetë fëmija i dytë

Elisa Spiropali është në pritje të ëmbël. Nga studio e Mbrëmje në ABC News, zëdhënësja e qeverisë shpërndau për herë të parë për të gjithë lajmin e mirë dhe pse mediat aluduan kete javë, për shkak se ajo u pa me barkun e fryrë në seancën e fundit parlamentare.

Pjesë nga intervista:

Spiropali: Kjo ishte e papritur në këtë studion është një lajm i mirë për ne.

Milori: Pra ju prisni fëmijën tuaj të dytë.

Spiropali: Po jam në pritje të fëmijës së dytë?

Milori: Si po e përjeton?

Spiropali: Ma ka mbledh pak po jo shumë përveç tërmetit që na trondidi pak, të tjerat po shkojnë shumë mirë dhe mua më shtohet energjia dhe dashuria për punën dhe vendin.

Milori: Po ecën mbarë?

Spiropali: Gjithçka sh mbarë dhe nuk e konsideroj si pengesë po shumë mirë

Milori: Vajza po e pret mirë?

Spiropali: Në fillim me xhelozi, por tani shumë mirë

Milori: Kur mund ta kemi në jetë?

Spiropali: Këto janë gjëra që nuk thuhen por në fund të janarit, do e realizoj detyrën.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje