Plagosja me armë në Kavajë, autori u kap nga banorët

Detaje të reja bëhen me dije nga ngjarja e ndodhur para pak minutash në Kavajë. Sipas asaj që kanë thënë banorët e zonës, është plagosur kambisti Rexhep Tare.

Gjithashtu, banorët thonë se autori u ndalua nga fillimisht nga ata,dhe më pas Policia e shoqëroi në Komisariat.  Nga raportimet e para bëhet me dije se plagosja ka ndodhur pranë Bashkisë së vjetër të Kavajës.

Pritet detaje zyrtare nga policia lidhur  me shkaqet e sulmit me armë dhe detajeve të tjera në ngjarje.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje