LAJM I FUNDIT/Nxirren armët para Bashkisë, një i plagosur në Kavajë

0Shares
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Mësohet se ka ndodhur një plagosje me armë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur pranë Bashkisë së vjetër.

Nuk dihen ende shkaqet, por dyshohet se shtetasi Rexhep Tare ka mbetur me plagë nga arma. Ai eshte transportuar për në spitalin rajonal.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes. 

vijon…

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje