Aksidenti tragjik, emrat e personave qe humben jeten

Dalin emrat e personave qe humben jeten ne aksidentin e rende ne Elbasan.

Ata jane Fatushe Agolli 68 vjec, Jonida Kotorri, 30 vjec, Gezim Kotorri 55 vjec, Lumturi Hoxha 58 vjece.

Te kater viktimat ishin nisur per te marre pjese ne nje ceremoni mortore.

Dy persona jane te plagosur, njeri prej te cileve rende.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje