Persona të plagosur rëndë, ja pasojat e tërmetit

Ndaje

Tërmeti i fuqishëm që goditi Tiranën këtë pasdite ka sjellë edhe raportime e para për dëme në njerëz krahas atyre materiale.

Deri më tani raporohen për dy persona të lënduar rëndë në fshatin Helmës të Tiranës.

Po në fshatin Helmes raportohet se janë shembur disa banesa.

Ndërkohë mësohet se të plagosurit po sillen drejt spitalit në Tiranë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje